Islas Digital
Gebouw La Lucha, een oude tabaksfabriek in het centrum van Santa Cruz de Tenerife

Kosten 2026 · Nederland en BelgiëWebsite laten maken: wat kost het?

Een webbureau rekent €3.000 tot €12.000 vooraf, een freelancer €800 tot €3.000. Bij ons betaal je €49 per maand, met hosting, domein en updates erbij. En je ziet je site gratis voordat je iets betaalt.

Vanaf €49/mnd · Geen vaste looptijd · 30 dagen geld-terug-garantieBekijk prijzen ↓

Prijzen vergeleken

Vier manieren om een website te laten maken, en wat ze kosten.

Gangbare prijzen in Nederland in 2026, volgens het prijsoverzicht van searchlab.nl (februari 2026). In België liggen de bedragen in dezelfde orde (lunidev.com, februari 2026).

Islas DigitalWebbureauFreelancer (zzp)Zelf bouwen
Vooraf€0 (of €697 in één keer)€3.000 – €12.000€800 – €3.000€0
Per maand€49 – €249, alles inbegrepen€50 – €200 voor hosting en onderhoudHosting en onderhoud apart€12 – €49 voor de websitebouwer
Hosting en domeinInbegrepenMeestal apartApart: hosting €36 – €600 per jaar, domein €10 – €15 per jaarIn het abonnement van de bouwer
WijzigingenJe appt ons, inbegrepenPer uur, €75 – €125Per uur, €50 – €100Doe je zelf
Vaste looptijdGeen, je zegt op wanneer je wiltVaak welPer opdrachtPer maand of per jaar

Rekenvoorbeeld

Wat betaal je over drie jaar?

Dezelfde bandbreedtes als hierboven, opgeteld over 36 maanden. Je eigen uren tellen we niet mee.

Over 3 jaarZo reken je het uit
Islas Digital, per maand (Zichtbaar)€1.76436 × €49. Hosting, domein, beveiligd slotje en updates zitten erin.
Islas Digital, in één keer (Zichtbaar)€895€697 met 12 maanden hosting, daarna 2 × €99 per jaar.
Webbureau, starterwebsite€3.800 – €11.200€2.000 – €4.000 vooraf, plus 36 × €50 – €200.
Freelancer€938 – €4.845€800 – €3.000 vooraf, plus 3 jaar hosting en domein (€46 – €615 per jaar). Wijzigingen apart.
Zelf bouwen€432 – €1.76436 × €12 – €49, plus je eigen tijd.

Goedkoper kan: zelf bouwen of een freelancer aan de onderkant. Dan doe je de updates zelf, of je betaalt ze per uur. Bij ons zit dat in het maandbedrag, en je zegt op wanneer je wilt.

Prijzen

Heldere prijzen. Geen vaste looptijd.

Eén bedrag per maand, alles inbegrepen. Eerst zie je je gratis demo; wil je starten, dan betaal je met je kaart op de beveiligde betaalpagina van Stripe, of per bankoverschrijving.

Zichtbaar

Je professionele website, online en zichtbaar op Google.

€49/mnd

  • Professionele website + hosting + domein + beveiligd slotje (SSL)
  • Geschikt voor mobiel · Google Maps · reserveer- of WhatsApp-knop
  • 1 taal
  • Contactformulier → jouw WhatsApp
  • Updates inbegrepen
Start met Zichtbaar

of vraag eerst je gratis demo aan

Aanbevolen

Altijd actief

We helpen je aan klanten, niet alleen aan een website.

€99/mnd

  • Alles van Zichtbaar
  • 2 talen
  • Zakelijke e-mail op je eigen domein (3 mailboxen)
  • Systeem om Google-reviews te vragen
  • 2 posts per maand op Google
  • Voorrang bij vragen
Start met Altijd actief

of vraag eerst je gratis demo aan

Groei

Het zware werk geautomatiseerd. Jij helpt je klanten.

€249/mnd

  • Alles van Altijd actief
  • Onbeperkt talen
  • Zakelijke e-mail (10 mailboxen)
  • 8 posts per maand (social media + Google) In testfase
  • AI-assistent voor e-mail (sorteert en stelt antwoorden voor) In testfase
  • AI-receptionist in de chat op je website, dag en nacht In testfase
  • Content voor je social media
Start met Groei

of vraag eerst je gratis demo aan

Kaart (Stripe) of overboekingOpzeggen wanneer je wilt30 dagen geld-terug-garantie

Stel je plan samen

Kies een basis, voeg toe wat je nodig hebt en zie direct je maandbedrag.

Eén bedrag per maand, alles inbegrepen. Geen vaste looptijd.

1 · Je plan
2 · Extra's

De extra's in testfase krijg je als een van de eersten: we zetten je op de wachtlijst en zetten ze aan zodra ze klaar zijn. Je betaalt er nu nog niets voor.

3 · Google Maps

Wat elk niveau inhoudt ↑

Extra's die je kunt toevoegen

Extra mailbox€5/mnd
Extra taal€15/mnd
Reviews-motor (los)€29/mnd
AI e-mail-assistent In testfase€39/mnd
Social content (8 posts/mnd) In testfase€49/mnd
Webshop (verkoop met betaling)€69/mnd
AI-receptionist op je site (chat) In testfase€79/mnd
Online reserveren / bestellenOfferte op maat

Ons werk

Websites die we bouwden, vandaag online.

Geen voorbeeldplaatjes: klik erop en kijk zelf. Elke site staat online op een eigen domein, op Tenerife, in Tsjechië en in de Verenigde Staten.

Online, en wij onderhouden ze

Website van Maritima Dental op de computerWebsite van Maritima Dental op mobiel

Maritima Dental

maritimadental.com ↗Tandartspraktijk

Website met virtuele receptionist: geeft dag en nacht antwoord in de chat.

Website van Renova op de computerWebsite van Renova op mobiel

Renova

renova-islas.com ↗Verbouwingen en bouw

Bedrijfswebsite die de opgeleverde projecten laat zien.

Website van Chakraste op de computerWebsite van Chakraste op mobiel

Chakraste

chakraste.com ↗Online theewinkel

Webshop met online betalen, in vier talen.

Website van Sushi Shikigami op de computerWebsite van Sushi Shikigami op mobiel

Sushi Shikigami

sushishikigami.com ↗Sushirestaurant · Tsjechië

Website met eigen bestellingen, zonder bezorgplatforms.

Demo's die we hebben gebouwd

Demo voor Féminas op mobiel

Féminas Demo

Sportschool voor vrouwen

Demo voor Bellini op mobiel

Bellini Demo

Jachten

Demo voor Sea view op mobiel

Sea view Demo

Vakantieappartement

Demo voor Tasca Isla Brava op mobiel

Tasca Isla Brava Demo

Restaurant

Demo voor Clindr op mobiel

Clindr Demo

Datingapp voor zorgverleners

Zo begint het altijd: we laten je je website zien voordat je iets betaalt. Dit zijn demo's die we voor andere bedrijven hebben gemaakt.

Vragen over de kosten

Wat mensen vragen voordat ze kiezen.

Wat kost een website laten maken?

Bij een webbureau €3.000 tot €12.000 eenmalig, plus €50 tot €200 per maand voor hosting en onderhoud. Een freelancer rekent €800 tot €3.000. Zelf bouwen met een websitebouwer kost €12 tot €49 per maand, plus je eigen tijd (bron: searchlab.nl, februari 2026). Bij Islas Digital betaal je vanaf €49 per maand, alles inbegrepen.

Wat zit er in €49 per maand?

Een professionele website met hosting, domein en beveiligd slotje (SSL), geschikt voor mobiel, met Google Maps en een reserveer- of WhatsApp-knop, een contactformulier naar je WhatsApp en updates. Eén taal. Twee talen, zakelijke e-mail op je eigen domein en een systeem om Google-reviews te vragen zitten in Altijd actief (€99 per maand).

Kan ik ook in één keer betalen?

Ja. Het plan Zichtbaar kost eenmalig €697, met 12 maanden hosting inbegrepen. Daarna betaal je €99 per jaar. De andere plannen en extra's zijn maandelijks.

Waar let ik op bij een goedkope website?

Op wat er na de oplevering gebeurt. Een lage prijs vooraf betekent vaak dat hosting, domein, e-mail en elke wijziging apart kosten. Bij ons zit dat in het maandbedrag, zonder vaste looptijd en met 30 dagen geld-terug-garantie.

Ik ben zzp'er. Welk plan past bij mij?

Meestal Zichtbaar (€49 per maand): een professionele site die klanten vinden op Google en Google Maps, met een knop waarmee ze je direct appen. Werk je in twee talen of wil je e-mail op je eigen domein, kies dan Altijd actief (€99 per maand).

Wat kost een webshop?

€69 per maand extra bovenop het plan dat je kiest, met kaartbetaling. Reserveren of bestellen op je eigen site, zonder commissie aan platforms, doen we op offerte.

Werken jullie ook voor bedrijven in Nederland en België?

Ja. Je hebt contact in het Nederlands, via WhatsApp, telefoon of e-mail. We werken vanuit Tenerife en je betaalt in euro, met je kaart via Stripe of per bankoverschrijving.

Hoe snel staat mijn website online?

De demo bouwen we gratis, en meestal krijg je hem dezelfde dag, uiterlijk binnen twee werkdagen. Bevalt hij, dan zetten we hem live op je webadres (domein), met je echte foto's.

Zit ik ergens aan vast?

Nee. Je zegt op wanneer je wilt, zonder boete. Je site blijft online tot het einde van de laatste maand die je hebt betaald. En ben je de eerste 30 dagen niet tevreden, dan krijg je je geld terug.

Begin hier

We bouwen gratis een demo. Je ziet hem vóór je iets beslist.

Bevalt hij, dan zetten we hem live op je webadres (domein), met je echte foto's. Je betaalt per maand en zegt op wanneer je wilt.

Weet je het al? Start meteen:Zichtbaar · €49Altijd actief · €99Groei · €249

Spanje: +34 658 580 436VS: +1 517 307 2003 (WhatsApp)hello@islas-digital.comPlan een gesprek